2. Přerovská výstava morčat

Na tuto výstavu jsem vzala pouze jednoho morčouna a to našeho krémového peruánce Hamiltona. Na výstavu jsme dotazili s menším zpožděním, jelikož jsme "trochu" zabloudili.

Posuzovat se začalo velice rychle, než jsem se nadála, Hamilton byl na řadě. Jeho posouzení nakonec dopadlo špatně protože byl diskvalifikován za "pěšinky na hlavě". To mě trochu zklamalo, páč jsem měla zálusk na kartičku na čekatele, ale brala jsem to sportovně a vše brala s úsměvem :) Zkusím to s ním za týden v Olomouci a uvidíme jak dopadne.

Jak jsem ale psala v rubrice Novinky/ News, čekali tam na nás dva samečci Kampalo, Florence a jedna samička: Nebraska. Samička je ještě malinká, takže ta se nevystavovala. Kluci však ano. Flornce získal 95,5 bodů a Kampalo 96,5 bodů a stal se 3. nejlepším baby merinem a baby dlouhosrstým! :) Takže z mé strany veliká spokojenost 

Příští týden směr Olomouc, společně s Kampalem a Hamiltonem. Jsem zvědavá jak dopadneme :)

 

 

(Pokud jste ještě nečetli novinky z 6.5., doporučuji přečíst, jsou tam větší detaily o této výstavě a jejím průběhu, které mi přišlo zbytečné sem vypisovat.)